Дві радіоведучі BBC провели програму голяка

Дві радіоведучі BBC провели програму голяка

14:55,
18 Квітня 2018
16856

Дві радіоведучі BBC провели програму голяка

14:55,
18 Квітня 2018
16856
Дві радіоведучі BBC провели програму голяка
Дві радіоведучі BBC провели програму голяка
Автори:
Кет Гарборн (Kat Harbourne) і Дженні Ейлс (Jenny Eells) провели програму на BBC Radio Sheffield оголеними: таким чином вони вирішили перевірити, як це вплине на дискусію про зовнішній вигляд в ефірі.

Як зазначають на ВВС, пані Гарборн і Ейлс є одночасно ведучими й репортерами радіопроекту «Голий подкаст» (The Naked Podcast), який налічує вже 10 випусків.

Один із ефірів ведучі присвятили темі тіла та ідентичності. «Це дуже незвично і дискомфортно, але так ми всі рівні», – жартували вони ефірі.

Дженні  Ейлс розповіла, що ідея роздягнутися виникла у її колеги. «Коли Кет це придумала, я змусила її це зробити. Я подумала, що це геніально і сміливо – бути голими...Після п'яти хвилин розмови, ти забуваєш, що гола», – каже ведуча.

Кет Гарборн зізналася, що тема програми для неї була дуже особистою.

«Нам обом за 30 років. Жінки витрачають дуже багато часу для зміни свого тіла – щоб схуднути чи краще засмагнути, мати хвилясте чи пряме волосся. Коли я дивлюся на фотографії себе молодшої, то думаю: "Вау, я мала блискучий вигляд". Але тоді я думала, що товста чи негарна», – зазначила вона.

Пані Гарборн додала, що цей ефір The Naked Podcast став трансформацією через досвід. Вона зізналася, що їй було важко роздягнутися, але тепер вона почувається сильнішою і щасливішою.

Обидві ведучі ВВС розповіли, що завдяки цьому ефіру почули багато історій про дівчат, які мали сильні психологічні переживання через свою зовнішність. 

Кет Гарборн і Дженні Ейлс додали,  що завдяки цьому випуску отримали позитивний досвід і схвальні відгуки від співрозмовниць.

Їх підримав колега Джонатан Ковап (Jonathan Cowap) з BBC Radio York, який також обговорював у своєму ефірі ставлення до тіла та оголення.

Нагадаємо, що відповідно до результатів дослідження Центру емоційного здоров'я в университеті Маккуорі, фотографії друзів у соцмережах мають найбільший вплив на формування образу тіла. Молоді жінки схильні відчувати почуття провини або сорому за власне тіло радше через селфі друзів на Facebook, аніж через знімки моделей або знаменитостей, які вони бачать в журналах.  Також часто це може спонукати їх до непотрібних обмежень у харчуванні.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Фото: ВВС
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду