Більшість українців негативно ставляться до прихованої реклами на телебаченні

00:00,
27 Липня 2011
1395

Більшість українців негативно ставляться до прихованої реклами на телебаченні

00:00,
27 Липня 2011
1395
Більшість українців негативно ставляться до прихованої реклами на телебаченні
Відповідно до результатів соціологічного дослідження, проведеного на замовлення медіаагенції Nirvana Media, 56% українців негативно ставляться до прихованої реклами на телебаченні.  

Ще 18% опитуваних не змогли визначитися із відповіддю, а 26% не заперечують проти використання брендів у програмах, фільмах чи серіалах.

 

Втім, вважає директор Nirvana Media Любов Конон, прихована реклама є ефективною, тому рекламодавці активно до неї вдають: «На телебаченні прихована реклама використовується достатньо інтенсивно і майже завжди професійно. Product placement ефективний для багатьох сфер бізнесу. Цей інструмент впливу на аудиторію успішно використовують ресторани, торгові і бізнес-центри, приватні клініки, будівельні організації, телекомунікаційні, страхові, фінансові та інші компанії сфери послуг, політичні діячі. Але перше місце, звісно, за виробниками товарів масового вжитку. Найпоширеніша прихована реклами на ринках алкогольної та тютюнової продукції».

 

На її думку, зробити бренд успішним, використовуючи лише пряму рекламу і PR, стає все складніше.

 

Product placement передбачає рекламу товару непомітно для споживача, включаючи бренд у сюжет фільму або серіалу, телевізійну або радіопрограму не рекламного характеру, в інформаційні матеріали друкованих ЗМІ.

 

Дослідження проведене на початку 2011 року методом онлайн-інтерв'ю з використанням панелі IVOX.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду