Над принципами роботи Руперта Мердока черговий раз пожартували. Тепер – у рекламі жіночої білизни

00:00,
27 Липня 2011
1357

Над принципами роботи Руперта Мердока черговий раз пожартували. Тепер – у рекламі жіночої білизни

00:00,
27 Липня 2011
1357
Над принципами роботи Руперта Мердока  черговий раз пожартували. Тепер – у рекламі жіночої білизни
  Етичні стандарти роботи Руперта Мердока продовжують хвилювати європейське суспільство. Цього разу компанії вирішили висловити свою позицію шляхом створення оригінальної реклами.  

 

Рекламна агенція Glow створила для німецького бренду жіночої білизни Blush портфоліо з 5 фотографій, сюжет яких базується на скандалі із прослуховуванням телефонів у News of The World.

 

Blush присвятив серію рекламних плакатів усім любителям «маленьких брудних секретів». Окремі фото присвячені найвідомішим учасникам історії – Руперту Мердоку (Rupert Murdoch), його сину Джеймсу Мердоку (James Murdoch) і колишньому головному редактору News of the World Ребеці Брукс (Rebekah Brooks).

 

Плакати виконані у стилістиці таблоїдного формату, а назва серії World of Blush імітує логотип видання News of the World.

 

Один плакат пропонує Руперту Мердоку підглядати замість того, щоб підслуховувати – інший стверджує, що деякі зізнання краще ніколи й не чути. Ще один адресовано Джеймсу Мердоку, голові News Corporation: «Привіт, Джеймсе, подивись на наші маленькі таємниці!». На останньому плакаті  зображено модель, схожу на Ребеку Брукс. Підпис під фото свідчить: «А ось гаряча сенсація для тебе, Ребека!».

 

Все рекламне портфоліо – на Lingeria Talk

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
LingeriaTalk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду