Британські журналісти більше не зможуть втручатися у приватне життя

00:00,
15 Серпня 2011
1255

Британські журналісти більше не зможуть втручатися у приватне життя

00:00,
15 Серпня 2011
1255
Британські журналісти більше не зможуть втручатися у приватне життя
Британська комісія зі скарг на прессу Press Complaints Commission розробляє спеціальний регламент, що буде більш жорстко контролювати втручання журналістів у приватне життя.  

Регламент передбачає положення про те, що головним редакторам видань необхідно буде заздалегідь узгодити дії своїх журналістів при отриманні інформації. Крім того, всі випадки таких дій повинні протоколюватися і при необхідності надаватися слідству.

 

Крім того, Press Complaints Commission попросила всіх  головних редакторів британських видань відзвітувати про те, які заходи приймаються ними щодо контролю за діями журналістів. Однак журналісти можуть втручатися у приватне життя або застосовувати неформальні методи отримання інформації, якщо зможуть довести, що діяли у публічних інтересах.

 

Деякі британські газети вже змінили корпоративний кодекс поведінки журналістів. Так Guardian анонсувала інформацію про нові правила, згідно яких співробітникам необхідно буде отримати дозвіл керівництва, перш ніж щонайменшим чином втручатися у будь-чиє приватне життя.

 

Ініціатива щодо більш жорстких методів контролю за поведінкою журналістів була анонсована після скандалу із прослуховуваннями телефонних розмов редакцією News of the World. Тоді головний редактор видання Ребека Брукс (Rebekah Brooks), а також власник таблоїду Руперт Мердок (Rupert Murdoch) заявили, що їм про подібні методи роботи журналістів було невідомо.

 

Джерело Lenta.ru

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду