У США прихильники неупереджених медіа закликають до скорочення витрат на суспільне мовлення

00:00,
26 Жовтня 2011
878

У США прихильники неупереджених медіа закликають до скорочення витрат на суспільне мовлення

00:00,
26 Жовтня 2011
878
У США прихильники неупереджених медіа закликають до скорочення витрат на суспільне мовлення
У США презентували доповідь, в якій обґрунтовується думка про те, що треба істотно зменшити державне фінансування Корпорації суспільного мовлення США. Окрім того, що це недозволена розкіш у час величезного дефіциту державного бюджету, суспільні мовники неспроможні дотримуватися балансу та об’єктивності у висвітленні суперечливих питань. 

Американська неурядова організація Media Research Center підготувала доповідь, в якій наводяться 20 найбільш упереджених висловлювань, що пролунали в ефірі суспільних мовників за останні 25 років. Автори таким чином аргументують потребу скоротити державне фінансування таких компаній як, PBS та NPR, які отримують близько $500 млн кожні два роки.

Так, наприклад 2010 року ведучий ток-шоу на PBS Тевіс Смайлі (Tavis Smiley) заявив, що у США християни вбивають людей щодня, маючи на увазі, що загроза від ісламського тероризму в Америці набагато менша, ніж від християн-терористів.

Інший приклад кричущої упередженості – інцидент 1995 року, коли ведуча NPR Ніна Тотенберг (Nina Totenberg) згарячу сказала, що сенатор від Консервативної партії Джессі Хелмс (Jesse Helms) заслуговує на смерть від СНІДу через його опозиційне ставлення до збільшення обсягу державного фінансування програм дослідження СНІДу. Жодної реакції з боку каналу чи медіа це висловлювання не викликало.

Аналітики стверджують, що суспільні мовники зможуть існувати і без грошей від податківців, а американцям не потрібно буде платити за заповзяті нападки на них самих та їхні життєві принципи.

Завантажити доповідь
 

Джерело: Media Research Center

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду