Уряди демократичних держав звертаються до Google з проханнями цензурувати контент

00:00,
19 Червня 2012
1020

Уряди демократичних держав звертаються до Google з проханнями цензурувати контент

00:00,
19 Червня 2012
1020
Уряди демократичних держав звертаються до Google з проханнями цензурувати контент
Подібні прохання від урядів країн, котрі у світі вважаються демократичними, Google отримує щорічно, пише італійська газета Corriere della Sera. Переклад публікує Inopressa.Ru.

Лише за перші 6 місяців 2011 року Google отримала більше тисячі вимог від урядів всього світу прибрати тексти або відео образливого змісту, пише видання.

При цьому близько половини вимог були озвучені судовими інстанціями, друга половина мала неофіційний характер – наприклад, до компанії телефонували поліцейські високопосадовці.

Google задовольнила 54% цих вимог, пише газета.

Подібна практика, яка раніше була скоріше виключенням з правил, тепер стає правилом, відзначила старший аналітик Google Дороті Чу (Dorothy Chou).

Особливу занепокоєність викликають випадки, коли вимагається застосовувати цензуру політичного характеру. Такі вимоги надходять від західних країн, які вважаються демократичними і не асоціюються з цензурою, додає Чу.

Як пише Corriere della Sera, найактивнішими замовниками цензури є Бразилія, Індія, Болівія, Чехія, Україна та Йорданія.

«Найбільш жорстокими цензорами визнано демократичні Сполучені Штати: кількість вимог про цензуру за один рік збільшилася на 103%. У другій половині минулого року уряд США вимагав дані 6321 абонентів. Google задовольнила практично кожну другу вимогу», – йдеться у статті видання.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Psalm79
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду