«Картинку Яроша» розмістили під унікальною адресою. На ОРТ її знали

00:00,
2 Червня 2014
2940

«Картинку Яроша» розмістили під унікальною адресою. На ОРТ її знали

00:00,
2 Червня 2014
2940
«Картинку Яроша» розмістили під унікальною адресою. На ОРТ її знали
25 травня російський «Первый канал» показав зображення із фальшивими результатами виборів, за якими переміг Дмитро Ярош. Знайти цю картинку на сервері ЦВК міг лише той, хто знав точну адресу.

Як встановили працівники Держспецзв’язку України, 25 травня незадовго до закриття виборчих дільниць хакери розмістили «картинку Яроша» на сервері cvk.gov.ua. Адреса зображення була унікальною і ні з чим не пов’язаною. Побачити картинку міг лише той, хто знав точну адресу.

Через 16 хвилин після закриття виборчих дільниць на цю адресу зайшли із комп’ютерів телеканалу ОРТ. Доступ до картинки на сайті ЦВК був відкритим протягом 17 хвилин, після чого «внутрішній» веб-сервер відімкнули співробітники ЦВК. За цей час картинку на сайті також переглянули з низки інших IP-адрес.

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Дошка ганьби брехливих журналістів».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
1tv.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду