Російським губернаторам можуть заборонити користуватися Twitter

00:00,
7 Листопада 2012
1162

Російським губернаторам можуть заборонити користуватися Twitter

00:00,
7 Листопада 2012
1162
Російським губернаторам можуть заборонити користуватися Twitter
Адміністрації президента РФ не подобається той факт, що останнім часом збільшилася кількість Twitter-скандалів, до яких причетні губернатори, пише газета «Известия».

Кремль має намір обмежити активність російських губернаторів у Twitter, повідомляє газета з посиланням на власні джерела у адміністрації російського президента.

Найближчим часом губернаторам буде рекомендовано переглянути свої уявлення про інтернет-етику, і писати вкрай коректні твіти. У протилежному випадку користуватися сервісом мікроблогів можуть заборонити.

Моду на Twitter, як відомо, ввів Дмитро Медведєв, наразі ж міроблоги ведить 33 губернатори, причому деякі з них – дуже активно. Так кіровський голова Микита Бєлих опублікував вже більше 24 тис. твітів, івановський Михайло Мень – більше 11 тис., а очільник Санкт-Петербургу Георгій Полтавченко – близько 5 тис.

Подібна губернаторська Twitter-­активність майже одразу стала призводити до скандалів, відзначають «Известия».

Перший інцидент відбувся у серпні 2010 року, коли Медведєв зауважив, що Микита Бєлих користується Twitter безпосередньо на засіданні Держради. Тоді Медведєв публічно зробив губернатору зауваження.

Більш серйозний скандал відбувся у жовтні того ж року, коли губернатор Тверської області Дмитро Зеленін виклав фото тарілки з черв’яком, якого він знайшой під час дипломатичного прийому у Кремлі, присвяченого візиту президента Німеччини. Тоді помічник президента Сергій Приходько запропонував звільнити Зеленіна за «нестачу розуму». У червні 2011 року губернатор справді залишив свою посаду.

У 2012 році скандали продовжилися. В лютому до краснодарського губернатора Олександра Ткачева у Twitter звернувся інженер медтехники Юрій Будильников, запитавши як йому прожити на зарплату у 15 тис. рублів на місяць. На це губернатор неочікувано різко відповів: «Змінити роботу». «Не подобається тобі робота – не скигли, а іди і шукай таку, де більше платять», – продовжив свою думку Ткачев.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Technorati
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду