Співробітники BBC викликали саперів через посилку своїх колег

00:00,
19 Серпня 2013
378

Співробітники BBC викликали саперів через посилку своїх колег

00:00,
19 Серпня 2013
378
Співробітники BBC викликали саперів через посилку своїх колег
Минулого тижня в BBC стався інцидент щодо помилкової тривоги. Це викликало критику з боку поліції на адресу корпорації, а також вона отримала рахунок на £5 тис., що має покрити збитки, до яких призвела марна операція.

Посилка була відправлена з офісу служби BBC у Північній Ірландії до офісу в Селфорді та містила спеціальну шпигунську камеру. Під час контролю в сортувальному пункті сканування показало підозрілий вміст посилки – камеру сприйняли за вибуховий пристрій. Було викликано саперів, а лікарні поставили в режим очікування.

Насправді посилка містила саморобну шпигунську камеру, вмонтовану у пластикову пляшку від напою. Вона була призначена для досліджень інформаційної програми. BBC Panorama.

Коли виявили, що тривога була помилкою, зробили висновок, що це саме було дослідженням BBC – перевірити належну організацію процедури забезпечення безпеки. Але представники корпорації заявили, що це не той випадок.

Офіцер поліції Тоні Ллойд (Tony Lloyd) закликав керівництво BBC провести внутрішнє розслідування, щоб встановити, чому не було попереджень про вміст посилки. Також він пообіцяв відправити корпорації рахунок за помилковий сигнал тривоги.

Ллойд сказав: «Все, що тут сталося, чи то навмисний обман або дурна помилка, викликало серйозні порушення в аварійно-рятувальних службах, а також занепокоєння місцевої громади Селфорду. Вартість цієї операції склала приблизно близько £5 тис., і я надішлю рахунок генеральному директору BBC. Також корпорація має пояснити громадськості, чому цей стався цей фарс й пообіцяти, що подібного не відбуватиметься».

Пресс-секретар BBC заявив: «У пакеті було знімальне обладнання, необхідне наступного для в офісі Селфорду. Це точно не була перевірка безпеки. Був штамп на зовнішній стороні пакета, який показав, що він був посланий зі служби BBC Північної Ірландії, і він був адресований продюсеру новин BBC Salford. Ми вдячні за сумлінну роботу служб безпеки. Ми дослідимо ситуацію».

Джерело: The Guardian

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
kugarov.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду