У Києві нагородили переможців конкурсу «Українська журналістика під час конфліктів та воєнних дій»

00:00,
5 Липня 2014
2264

У Києві нагородили переможців конкурсу «Українська журналістика під час конфліктів та воєнних дій»

00:00,
5 Липня 2014
2264
У Києві нагородили переможців конкурсу «Українська журналістика під час конфліктів та воєнних дій»
Оголошення результатів конкурсу відбулося у рамках семінару «Безпека журналіста під час роботи у зоні конфлікту», організованого ГО «Телекритика», повідомляє mymedia.org.ua.

Журі конкурсу рекомендувало пропустить першу премію і розпочати розподіл місць із другого. На думку суддів, жоден із представлених матеріалів не розкрив заявлену тему в необхідному для перемоги обсязі.

Друге місце, премію 3000 грн та додаткове замовлення на 2000 грн. отримав журналіст одеського видання «Порто Франко» Олександр Галяс за матеріал «Бегущая по войнам», підготовлений спеціально для конкурсу.

Третє місце і нагороду в розмірі 2000 грн. із додатковим замовленням ще на 2000 грн. дісталося журналісту інформаційно-аналітического порталу «Політ.ua» Світлані Кисіль за матеріал «Катерина Сергацкова: стрім у часи воєнних дій – достовірна та оперативна інформація он-лайн», підготовлений для видання «Нова Україна».

Вибором редакції стала робота журналіста Gazeta.ua та автора журналу LOOK INSIDE Олександри Горчинської «Журналісти стануть товаром: їх крастимуть і вимагатимуть викуп», підготовлена для сайту Gazeta.ua. Матеріал приніс авторці нагороду розміром 2000 грн.

Найкращою студентською роботою визнали матеріал Олени Терлецької «Алексей Фурман: "В горячих точках очень часто работает правило: если тебя не зовут – не езжай"», підготовлений спеціально для конкурсу. Фіналістка отримала приз в 1000 грн. та додаткове замовлення на 2000 грн.

У конкурсі брали участь 13 журналістських матеріалів. У склад жюри увійшли  Юрій Луканов (голова НМПУ), Наталя Гуменюк (журналіст-міжнародникк, одна из засновників Громадського ТБ), Наталія Соколенко (журналіст на Громадське радіо, учасниця руху "Стоп цензурі"), Вахтанг Кіпіані (головний редактор "Історичної правди), керівник проекту Радіо Свобода "Крым.Реалии",  із міркувань безпеки им'я не називається.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду