Судмедексперт викладає у ЖЖ фотографії органів курців, вражених хворобами

00:00,
20 Вересня 2013
922

Судмедексперт викладає у ЖЖ фотографії органів курців, вражених хворобами

00:00,
20 Вересня 2013
922
Судмедексперт викладає у ЖЖ фотографії органів курців, вражених хворобами
Записи його блогу mossudmed регулярно потрапляють в топ найбільш популярних  Livejournal. 

Як пише блогер у привітальному пості, він працює у морзі і регулярно проводить розтини трупів. А в ЖЖ викладає фотографії різних хвороб для того, аби змусити читачів задуматися над ставленням до власного здоров’я.

«Цель подобных публикаций, ориентированных в первую очередь не на врачей, – шокотерапия населения, стимулирование мозговой деятельности у людей. Фотографии всяких ужасов чтобы просто развлечься или поглазеть выкладывать не буду, хотя их хватает. Хотелось бы, чтобы обычные люди глядя на эти снимки и пояснения к ним немного задумались о своей и так не очень длинной жизни и о том, как эту жизнь не укорачивать своими руками».

Періодично у блозі з’являються фотографії органів курців і тих людей, які померли від хвороб, викликаних курінням. Усі їх можна знайти за тегами «курение»,  «легкие курильщика». Щоправда, більшість записів доступні лише друзям, тож для їх перегляду слід зафрендити mossudmed. 

ЖЖ mossudmed і його пости марковані як такі, перегляд яких заборонено особам до 18 років. Сам же автор щоразу попереджає читачів: «Людям зі слабкими нервами не дивитися!». Ті ж, у кого з цим все ок, можуть подивитися на просмалені легені курця або рак легень у людини з 20-річним стажем куріння.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
donbass.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду