Голова британського МВС заявляє, що гегемонія BBC суперечить принципам демократії

00:00,
23 Листопада 2013
1139

Голова британського МВС заявляє, що гегемонія BBC суперечить принципам демократії

00:00,
23 Листопада 2013
1139
Голова британського МВС заявляє, що гегемонія BBC суперечить принципам демократії
Голова МВС Великобританії Тереза Мей (Theresa May) заявила, що панівне становище BBC на британському ринку онлайн-видень не дозволяє розвиватися іншим гравцям. У цьому контексті вона пропонує корпорації переглянути свою новинну політику.

За словами пані Мей, несправедливість ситуації полягає в тому, що корпорація може використовувати гроші платників податків, що сплачуються за доступ до телебачення і радіомовлення, на розвиток інтернет-редакції. Це стало однією з причин кризи, яку переживають зараз британські інтернет-видання. Субсидуючи редакцію свого сайту, BBC виживає з ринку інших гравців, причому як регіональних, так і загальнонаціональних. У результаті суспільний мовник може стати монополістом на ринку новин, що, на думку Терези Мей, неприйнятно.

Міністр внутрішніх справ не запропонувала конкретного рішення, але дала рекомендацію BBC: корпорація, на її думку, має переосмислити свою політику щодо висвітлення регіональних новин і задуматися над тим, чи не суперечить її гегемонія принципам демократії.

«Жодне джерело новин не може претендувати на одноосібне висвітлення всього спектру думок в нашій країні. Новинна монополія може стати легкою жертвою для тієї чи іншої групи інтересів», – заявила міністр.

Тереза Мей зробила цю заяву в контексті скандалу навколо фінансування та марнотратства BBC. Як зазначає видання The Guardian, скоро корпорації необхідно буде продовжувати Королівську хартію – документ, на підставі якого здійснюється мовлення. В оновленій редакції субсидії може бути зменшено.

Джерело: The Drum
 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
standard.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду