Інформаційну війну Кремля проти України активно висвітлює американський експерт Джоел Хардінг

00:00,
3 Березня 2014
2956

Інформаційну війну Кремля проти України активно висвітлює американський експерт Джоел Хардінг

00:00,
3 Березня 2014
2956
Інформаційну війну Кремля проти України активно висвітлює американський експерт Джоел Хардінг
Експерт з інформаційної стратегії Джоел Хардінг (Joel Harding) веде блог To inform is to influence, що присвячений інформаційним операціям, публічній дипломатії, кібер-безпеці та іншим пов’язаним питанням. Зараз ресурс активно висвітлює питання російсько-українського конфлікту, зокрема спростовує кремлівську пропаганду.

Серед останніх новин – аналіз повідомлення у ЖЖ про прибуття на територію України трьохсот співробітників американської військової компанії Xe Services LLC (колишня Blackwater USA), а також слів Путіна про намагання Заходу спровокувати геноцид українського народу.

Користувачі Facebook активно поширюють одне із повідомлень блогу, що розвінчує брехню на російському телеканалі. 1 березня телекомпанія «ОРТ» повідомила про 140 тисяч біженців з України на кордоні з Росією, проілюструвавши свої слова картинкою черги на кордоні з Польщею.  Зображення у блозі опублікували із коментарем: «No Words are necessary» («Ніякі слова не потрібні»).

Як повідомляється в описі блогу To inform is to influence, тут публікуються науково-обгрунтовані думки щодо інформаційних операцій, стратегічних комунікацій, маркетингу, реклами , соціальних медіа , електронної війни, обману, кібер-безпеки.

Його автор Джоел Хардінг є радником та консультантом з інформаційних операцій, стратегічної комунікації та кібервійн. Був офіцером розвідки Cполучених Штатів Америки. Впродовж останніх 35 років працює над питаннями національної безпеки.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
toinformistoinfluence.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду