Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
BBC заперечує дискримінацію жінок-журналісток
Це засвідчує зіткнення поглядів з одного боку парламентарія та урядовця, а з іншого – речника BBC у стінах парламенту, яке наводить The Guardian.
Депутат від Лейбористської партії Девід Віннік (David Winnick) висунув у Палаті представників вимогу телекомпаніям. За його словами, вони зобов'язані пояснити, чому чоловіки, старші за 70 років працюють ведучими та обіймають найвищі посади у той час, як молодшим жінкам доводиться боротися за професію.
Міністр у справах жінок та рівності Нікі Морган (Nicky Morgan) не заперечувала проти такої постановки питання.
«Чому чоловіки на схилі свого 70-річчя спроможні виконувати роботу й, безперечно, роблять це дуже добре, а щодо жінок, які досягли 40 років, діє майже повна заборона. Навіщо ця дискримінація?» - ставив запитання Вінник.
Морган відповіла: «Мабуть, чи не вперше я ладна майже в усьому згодитися з поглядами, які ви висловили».
Вінник наполягав: «Мабуть, вам було б цікаво ознайомитися зі свідченнями, які я нещодавно надавав спеціальному комітету Палати лордів щодо становища жінок на телебаченні та у медіа загалом».
«Я повністю згодна з вами, що неймовірно важливо мати позитивні моделі ролі жінок різного віку, з усіх прошарків суспільства, представлених на телебаченні та у наших національних газетах».
Речник BBC натомість заявив, що, якщо пан Віннік, ймовірно не помітив багатьох талановитих ведучих, яким за 40.
«Нам пощастило, що у корпорації працює стільки блискучих жінок. Ми завжди були лідерами у цій сфері завдяки своїй програмі експертного тренінгу жінок. Нині докладаємо усіх зусиль, щоб команди наших ведучих були якомога більш різноманітними», - додав представник ВВС.
BBC раніше вже заперечувала, що дискримінує жінок старшого віку. Ці спростування лунали на тлі заяв ведучих-жінок, які критикували своїх колишніх роботодавців за те, що ті вочевидь усувають їх за віком, пише The Guardian.