Twitter видалятиме фотографії та відео мертвих людей

00:00,
20 Серпня 2014
1334

Twitter видалятиме фотографії та відео мертвих людей

00:00,
20 Серпня 2014
1334
Twitter видалятиме фотографії та відео мертвих людей
Сервіс мікроблогів Twitter заявив, що планує видаляти знімки, зроблені після смерті людей, або безпосередньо перед цим, повідомляє news.sky.com.

Twitter планує видаляти фото та відео, на яких зафіксоване кровопролиття. Сервіс вилучатиме зображення померлих осіб за запитом їхніх родичів. При цьому, братимуться до уваги громадський інтерес стосовно певного контенту.

Сьогодні, після жорстокого вбивства Джеймса Фоулі бойовиками «Ісламської держави у Сирії та Леванті», Білий Дім звернувся до соціальних мереж із проханням видалити відео, на якому зафіксовано смерть журналіста.

Twitter відмовився повідомити, чи вже отримував запит на видалення відео від сім’ї Фоулі.

Разом з тим, колишній керівник Google з питань публічного порядку Ендрю МакЛауфлін (Andrew McLaughlin) зауважує, що такі фото можуть мати велику новинну цінність.

Twitter заявив про зміну своєї політики через тиждень після того, як донька померлого актора Робіна Вільямса Зельда покинула цю соцмережу. Причиною стало те, що їй стали надсилати жахливі зображення тіла її батька, зроблені за допомогою фоторедактора.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
news.sky.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду