Відомий міжнародник втратив роботу через грубі жарти в твітері про постраждалу в Єгипті журналістку

00:00,
17 Лютого 2011
1182

Відомий міжнародник втратив роботу через грубі жарти в твітері про постраждалу в Єгипті журналістку

00:00,
17 Лютого 2011
1182
Відомий міжнародник втратив роботу через грубі жарти в твітері про постраждалу в Єгипті журналістку
Нір Розен грубо висловився щодо Лари Лоґан.  

Журналіст і письменник, хронікер війни в Іраку Нір Розен звільнився після своїх образливих коментарів у твітері на адресу постраждалої в Єгипті журналістки CBS Лари Лоґан, повідомляє Newsru.com.

 

Нагадаємо, жінка була побита та зазнала сексуального насильства 11 лютого на площі Тахрир у Каїрі, де натовп святкував перемогу революції. Революціонери стверджують, що напад на Лоґан здійснили прибічники Мубарака.

 

«Господи Ісусе, перш ніж вона стане великомученицею і буде канонізована, згадаймо, щонайменше, її роль як головного розпалювача війни! – написав Розен у своєму мікроблогу http://twitter.com/nirrosen 15 лютого. - І, хай йому грець, я перепрошую за свою нечутливість, це неправильно, я знаю, але за що їй стільки уваги?». Видання також повідомляє про те, що Розен висловлював припущення щодо обставин сексуального насильства, одначе повідомлень такого змісту в його твітері не залишилось. Слід зазначити, що Нір Розен відомий своїми лівими поглядами.

 

За кільканадцять хвилин після останнього з трьох коротких повідомлень із критикою Лоґан Розен написав у твітері: «Я перепрошую і забираю свої слова назад. Жартуючи з друзями, я перегнув палицю і забув, що твітер не є цілком приватною територією».

 

Далі Розен дав розгорнуте пояснення: «Як людині, що присвятила своє життя захисту жертв і підтримці справедливості, мені дуже соромно за свої грубі й образливі коментарі. Працюючи в умовах, коли доводиться жартувати про власну смерть, смерті інших людей та всілякі жахи, ти часом забуваєшся і висловлюєшся як вилупок». Численним фоловерам, які додали його мікроблог після інциденту, він порекомендував відписатись, оскільки не має наміру продовжувати користуватися твітером – «занадто соромно за те, як я ранив почуття інших, і за хибне враження про себе, яке створив». Зрештою журналіст ще раз особисто перепросив «пані Лоґан, її друзів і родину», запевнив, що не мав наміру нікого образити (одначе твітером користуватись не припинив, публікуючи в ньому посилання на матеріали про цю історію).

 

Після своїх грубих ремарок журналіст подав заяву про звільнення із Центру права й безпеки Нью-Йоркського університету, й керівництво прийняло його відставку. «Нір Розен завжди висловлювався провокаційно, але в цьому випадку він перетнув межу», - прокоментувала виконавчий директор центру Карен Ґринберґ.

 

Нір Розен є автором кількох книг про Ірак та регулярно співпрацює з американськими виданнями Time, The Washington Post, The New Yorker и New York Times Magazine тощо.

 

39-річна Лара Лоґан зараз перебуває вдома зі своєю родиною, і в найближчі дні має намір повернутись до роботи. 17 лютого їй зателефонував президент США Барак Обама, щоб поцікавитись станом її здоров’я. Уряд США заявив, що вимагає від Єгипту знайти й покарати злочинців.

 

«Медіаграмотність»

Ілюстрація – mediabistro.com

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду