ms.detector.media
Софія Хушвахтова
06.06.2024 18:10
У 40 школах України розпочали бета-тестування «Мрії»
У 40 школах України розпочали бета-тестування «Мрії»
Застосунок тестують батьки, школярі та вчителі.

Освітній застосунок для дітей, батьків та педагогів «Мрія», який створили на базі цифрового застосунку «Дія», почали тестувати в 40 школах шести областей України та Києва. Зараз вони використовують додаток і діляться зауваженнями до функціоналу.

Бета-тест проходитиме в три етапи: перевірка функціоналу в тестовому середовищі, підготовка до навчального року і тестування в реальних умовах навчального року, зазначили в Міністерстві освіти і науки України. 

Які можливості тестуватимуть:

Раніше міністр цифрової трансформації Федоров розповідав, що завданням системи буде аналіз стандартів освіти, вчителів, контенту, який дитина споживає додатково, які в дитини цілі. Далі на основі штучного інтелекту система допомагатиме через розуміння освітньої траєкторії знаходити корисний контент.

Він також зауважив, що до застосунку «Мрія» в майбутньому зможуть доєднатись як дошкільнята, так і студенти.

Нагадаємо, в травні в Україні запрацювала платформа для навчання та розвитку BecomingX Ukraine.

Фото: ілюстративне / Мінцифра 

ms.detector.media