ms.detector.media
Мар'яна Зінченко
«MediaSapiens»
17.05.2024 16:07
МОК та Netflix випустять три документальні серіали до Олімпійських ігор 2024
МОК та Netflix випустять три документальні серіали до Олімпійських ігор 2024
Прем'єра перших епізодів серіалу відбудеться в липні та буде приурочена до Олімпійських ігор 2024 у Парижі.

Міжнародний олімпійський комітет оголосив про виробництво трьох нових спортивних документальних серіалів у співпраці з Netflix до Олімпійських ігор у Парижі, йдеться на сайті МОК. 

Прем'єра перших епізодів серіалу відбудеться в липні та буде приурочена до Олімпійських ігор-2024 у Парижі. 

Один із серіалів розповість історію чотириразової олімпійської чемпіонки зі спортивної гімнастики зі США Сімони Байлз. 

Друга стрічка присвячена підготовці відомих спринтерів, зокрема чемпіонів світу Ша’Каррі Річардсон, Ноа Лайлса і Шеріки Джексон. 

У третій картині глядачам представлять історію про чоловічий олімпійський баскетбол. 

Виробництво відбувається за підтримки міжнародних федерацій гімнастики (FIG), баскетболу (FIBA) та легкої атлетики (World Athletics). 

Нагадаємо, вперше в історії Netflix транслюватиме в прямому ефірі велику спортивну подію — два різдвяні матчі NFL (Національна футбольна ліга — професіональна ліга Північної Америки, яка об'єднує команди США з американського футболу. — Ред.), які відбудуться у грудні цього року. 

Фото: IOC

ms.detector.media