ms.detector.media
Валерія Буняк
«MediaSapiens»
02.03.2024 14:42
Канада прагне посилити контроль за іноземними інвестиціями у сферу відеоігор та віртуальної реальності
Канада прагне посилити контроль за іноземними інвестиціями у сферу відеоігор та віртуальної реальності
Канадський уряд прагне запобігти маніпулюванню громадською думкою та поширенню дезінформації зовнішніми гравцями, а також захистити інтелектуальну власність країни.

Канада посилює правила щодо іноземного втручання у сфері відеоігор та віртуальної реальності, аби перешкодити зовнішнім гравцям маніпулювати громадською думкою в країні. Про це повідомило видання Bloomberg.

Це стосується угод в інтерактивних цифрових медіа, які можуть стосуватися відеоігор, технологій занурення, таких як доповнена і віртуальна реальність, та іншого цифрового контенту з кількома активними користувачами.

«Вороже налаштовані суб'єкти, що фінансуються державою або перебувають під її впливом, можуть спробувати використати іноземні інвестиції в сектор інтерактивних цифрових медіа для поширення дезінформації та маніпулювання інформацією», — пояснив міністр науки і промисловості Франсуа-Філіп Шампань у спільній заяві з міністром культурної спадщини Канади Паскалем Сент-Онжем.

Окрім цього, уряд має на меті захистити канадську інтелектуальну власність.

Нагадаємо, нещодавно канадський уряд представив на розгляд парламенту законопроєкт, спрямований на боротьбу зі зловживаннями в інтернеті. Закон вимагатиме від платформ соціальних медіа відстежувати шкідливий контент і реагувати на нього.

У законопроєкті перераховано сім категорій шкідливого контенту, який адміністратори повинні будуть видаляти, зокрема йдеться про залякування, знущання над дітьми, їх сексуальне переслідування, підбурювання до екстремізму, насильства чи ненависті та використання дипфейків у зловмисних цілях тощо.

Торік у Канаді почав діяти закон, який зобов’язує онлайн-платформи відшкодовувати поширення контенту канадським медійним організаціям. Щоб уникнути цього, компанія Meta припинила трансляцію новин для користувачів фейсбуку та інстаграму в Канаді.

Ілюстрація: Getty Images

ms.detector.media