ms.detector.media
Юлія Поліковська
18.12.2023 12:15
За пів року в чатбот МЗС надійшло понад 3 тисячі звернень від українців за кордоном
За пів року в чатбот МЗС надійшло понад 3 тисячі звернень від українців за кордоном
Загалом до чатбота надходять запити із 72 країн: від Норвегії до Австралії.

Чатбот від Міністерства закордонних справ України, який почав працювати у червні, прийняв понад 3 тисячі звернень за перші шість місяців роботи. Про це MediaSapiens повідомила пресслужба криптобіржі WhiteBIT, котра допомогла створити чатбот для українців за кордоном.

Зазначено, що приблизно 65% усіх звернень стосувалися консульських послуг для українців, котрі перебувають за кордоном або планують поїздку. Також популярними були запити щодо умов в’їзду та допомоги тимчасово переміщеним громадянам України, оформлення тимчасового захисту та соціального забезпечення тимчасово переміщених громадян України — 11% всіх запитів.

Більшість запитів надійшла від українців, які перебувають за кордоном, а раніше проживали в регіонах, де ведуться або велися бойові дії. Серед країн лідирують Польща, Німеччина та Велика Британія. Починаючи з жовтня, зросла кількість звернень від українців з Ізраїлю на тлі загострення безпекової ситуації. Загалом до чатбота надходять запити із 72 країн: від Норвегії до Австралії.

«Від самого початку повномасштабної війни WhiteBIT підтримує українців по всьому світу. Тому співпраця з МЗС, зокрема надання актуальної та перевіреної інформації українцям за кордоном, для нас стала пріоритетною. Підсумки роботи шести місяців від запуску чатбота показують: наша ініціатива не даремна, вона має попит. Раді, що завдяки чатботу нам вдалося значно полегшити та пришвидшити розв’язання проблем з оформленням документів, тимчасового захисту чи соціального забезпечення для наших громадян, в якій би точці земної кулі вони не перебували», — розповів керівник WhiteBIT Володимир Носов.

Скористатися чатботом можна за посиланням. Українці зможуть отримати відповіді на такі поширені питання, як:

Чатбот доповнює діяльність колцентру МЗС, звернутися до якого можна за номером +38 (044) 224-57-20.

Фото: WhiteBIT

ms.detector.media