ms.detector.media
07.08.2022 10:20
Ілон Маск закликав керівництво Twitter до публічних дебатів щодо ботів соцмережі
Ілон Маск закликав керівництво Twitter до публічних дебатів щодо ботів соцмережі
Про кожний крок стосовно свого рішення про завершення угоди на 44 мільярди доларів Маск інформує на своїй сторінці у Twitter.

Мільярдер, генеральний директор Tesla і SpaceX Ілон Маск ініціював відкриту розмову про те, як Twitter повідомляє про своїх спам-ботів і фейкові акаунти. Із такою  пропозицією бізнесмен звернувся до генерального директора Twitter Парага Агравала на своїй сторінці у соцмережі.

«Цим я викликаю @paraga на публічне обговорення щодо відсотка ботів Twitter. Нехай він доведе громадськості, що Twitter має менше 5% фальшивих або спам-користувачів щодня!», — зазначив Маск.

I hereby challenge @paraga to a public debate about the Twitter bot percentage.

Let him prove to the public that Twitter has <5% fake or spam daily users!

— Elon Musk (@elonmusk) August 6, 2022

Ще один допис бізнесмена стосується перспективи завершення угоди щодо поглинання Twitter за 44 мільярди доларів:

«Якщо Twitter просто надасть свій метод вибірки 100 облікових записів і дані про те, як підтверджується те, що вони справжні; угода має продовжуватися на оголошених від початку умовах. Однак якщо виявиться, що їхні документи SEC є суттєво неправдивими, цьому не бути».

Нагадаємо, у березні 2022 року Ілон Маск став власником 9,2% акцій Twitter, пакет акцій міг обійтися бізнесмену майже в $2,9 млрд. Наразі він – найбільший зовнішній акціонер Twitter. За даними ЗМІ, пакет Маска у чотири рази перевищує частку засновника соцмережі Джека Дорсі, який володіє 2,25% акцій компанії. 

9 квітня Маск мав стати членом ради директорів Twitter, однак відмовився долучатися до неї.

У травні Маск призупинив угоду про купівлю Twitter через підозру у тому, що у соцмережі наявна величезна кількість спам-акаунтів. 8 липня Маск відмовився від угоди про купівлю платформи, заявивши, що в нормативній заявці Twitter є «оманливі відомості» щодо кількості акаунтів ботів. Twitter заперечив, що Маск запитує інформацію, яка «не існує або вже була надана» і пообіцяв звернутися до суду.

9 липня про підготовку позову проти Ілона Маска повідомив  голова ради директорів компанії Брет Тейлор. 

У кінці липня Ілон Маск подав зустрічний позов проти Twitter. У ньому він стверджує про шахрайство з боку компанії, порушення контракту та Закону про цінні папери Техасу.

Фото: Flickr

Фото: NVIDIA Corporation/Flickr

ms.detector.media