ms.detector.media
MediaSapiens
06.05.2022 15:09
Google виділить $10 мільйонів на боротьбу з фейками про війну Росії проти України
Google виділить $10 мільйонів на боротьбу з фейками про війну Росії проти України
Ще 10 мільйонів доларів компанія дасть на гуманітарні потреби українців.

Компанія Google виділить 10 мільйонів доларів на боротьбу з фейками про війну Росії проти України. Про це повідомив Метью Бріттін, керівник підрозділу Google в Європі, на Близькому Сході та в Африці, передає «Укрінформ».

Ці гроші мають піти на протидію поширенню недостовірної інформації в Україні, оскільки, каже Бріттін. Він наголошує: поширення такої інформацію в умовах війни може бути «питанням життя і смерті».

За його словами, компанія вже надала 55 мільйонів доларів допомоги на підтримку України та українського народу у боротьбі проти російської агресії. «Ми пожертвували 35 мільйонів доларів напряму та на гуманітарні потреби для підтримки народу України, зокрема, і тих українців, хто рятується від війни. Ми, зокрема, надали 10 мільйонів доларів польським організаціям, які працюють із тимчасово переміщеними особами… Вчора ми анонсували грант на 1,5 мільйона для Міжнародного комітету порятунку, щоб розширити доступ до важливої інформації постраждалим від війни», — повідомив Бріттін та додав, що ще 10 мільйонів доларів компанія дасть на гуманітарні потреби українців.

Раніше Google відкрив фонд підтримки стартапів в Україні — Google for Startups Ukraine Support Fund. Компанія вирішила виділити 5 мільйонів доларів на гранти.

Нагадаємо, після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну компанія Google оголосила про вимкнення монетизації ютуб-каналів для мешканців Росії. Лише через це рішення російські блогери та медіакомпанії, які заробляли на інтегрованій рекламі в ютубі, втрачатимуть близько 100 мільйонів доларів щомісяця. Окрім цього, блогери з інших країн, які мали аудиторію в Росії, не зможуть заробляти на російському ринку. Це може суттєво вплинути на контент блогерів, особливо в Україні. Google у співпраці з МВС України також розпочав проєкт з оцифрування наслідків російського вторгнення у зруйнованих містах України.

Фото: Mitchell Luo / Unsplash

ms.detector.media