ms.detector.media
MediaSapiens
08.04.2021 18:16
Національний архів США викладе у відкритий доступ всі твіти Дональда Трампа
Національний архів США викладе у відкритий доступ всі твіти Дональда Трампа
Натомість Twitter відновлювати акаунти експрезидента США не збирається.

Національне управління архівів США (NARA) збирається викласти у вільний доступ в мережі усі твіти колишнього президента США Дональда Трампа, оскільки в самій соцмережі його акаунти досі заблоковані. Про це пише РБК з посиланням на Fox News.

«NARA має намір надати публічний доступ до всіх зафіксованих в збережених мережах президентських записів, включаючи будь-які заблоковані або видалені твіти, які були передані нам», — зазначили в архіві.

У повідомленні також йдеться, що NARA тісно співпрацює з Twitter та іншими соціальними мережами для підтримки архівних облікових записів кожного президента. «NARA незалежно від онлайн-платформ зберігає копії постів і працює над тим, щоб зробити цей контент загальнодоступним», — додали в архіві.

Натомість в компанії Twitter заявили, що не планують відновлювати видалені пости Трампа та сам його акаунт.

Національне управління архівів і документації США — урядова організація, яка зберігає оригінали головних історичних документів Сполучених штатів.

Нагадаємо, 6 січня 2020 року, після чергової заяви президента США Дональда Трампа про те, що він не визнає результати виборів президента США, його прихільники прорвалися в будівлю Капітолія, де засідали обидві палати Конгресу.

Внаслідок зіткнень із правоохоронцями загинуло п'ять людей (серед них один поліцейський), понад 50 осіб було затримано, поліція та Національна гвардія застосували сльозогінний газ.

Після нападу на Конгрес Дональд Трамп був заблокований майже в усіх популярних соцмережах за «неодноразове порушення правил спільнот». Таке рішення прийняли Twitter, Instagram, Facebook, Youtube та Snapchat. 

Пізніше стало відомо, що Трамп планує запустити власну соціальну платформу та вже створив сайт для спілкування з прихильниками.

Фото: Flickr

ms.detector.media