ms.detector.media
MediaSapiens
03.03.2021 16:49
Дзвінки у віртуальну реальність. Microsoft презентувала нову платформу для спілкування Mesh
Дзвінки у віртуальну реальність. Microsoft презентувала нову платформу для спілкування Mesh
Для того, щоб під’єднатися до віртуальної реальності необхідно мати VR-гарнітуру, , смартфон або планшет.

За допомогою нової розробки від Microsoft — платформи для спілкування Mesh, люди зможуть комунікувати під’єднавшись до віртуального простору. Підключитися до віртуальної реальності можна буде за наявності VR-гарнітури або HoloLens 2. Про це представники  компанії Microsoft повідомили під час конференції Ignite 2021, пише Liga Tech.

За інформацією Microsoft, платформа Mesh дозволить людям спілкуватися так, ніби «вони знаходяться в одній кімнаті». Планується, що серед користувачів нової платформи будуть архітектори, дизайнери, інженери та фахівці інших галузей. За допомогою Mesh можна проводити різні збори, покази тощо.

Ймовірно, у березні попередня версія Mesh буде доступна для гарнітури Microsoft, пізніше платформа з’явиться й в інших продуктах Microsoft — Teams та Dynamics 365.

Як вже писав Media Sapiens, на початку лютого 2021 року компанія Microsoft представила нову платформу для віддаленої роботи Viva, яка містить інструменти для забезпечення залучення та навчання, а також можливості для обміну знаннями в процесі роботи.

Фото: The Verge

ms.detector.media