ms.detector.media
MediaSapiens
08.02.2021 15:26
Twitter поставив «синю позначку» акаунту МЗС Росії в окупованому Криму. Українські дипломати нагадали, що Крим – це Україна
Twitter поставив «синю позначку» акаунту МЗС Росії в окупованому Криму. Українські дипломати нагадали, що Крим – це Україна
Українські користувачі вивели в топ хештеги #TwitterSupportsTerorrism та #CrimeaIsUkraine

Платформа мікроблогів Twitter верифікувала акаунт «представництва» Міністерства закордонних справ Росії в окупованому Криму.

Заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джепарова нагадала, що Крим є українським, та у ньому не може бути «офіційних» преставництв органів влади країни-агресора.

«На додаток до наших попередніх закликів ми повторюємо, що абсолютно неприпустимо ставити на «МЗС РФ у Криму» галочку перевірки в той час, як міжнародна спільнота, включно з більшістю країн-членів ООН, чітко говорить, що Крим є українським», — написала вона.

In addition 2 our previous calls we reiterate that it is absolutely unacceptable to give so called ????????MFA in ????????#Crimea a verified check mark while the Int’l community incl. the majority of UN member-states clearly say #CrimeaIsUkraine. @Twitter must block that account immediately! pic.twitter.com/Bv3sYSEbTV

— Emine Dzheppar (@EmineDzheppar) February 8, 2021

 

Її підтримали користувачі соцмережі: у топі з'явились хештеги #TwitterSupportsTerorrism (Twitter підтримує тероризм) та #CrimeaIsUkraine.

Акаунт «МИД РФ в Крыму» був створений у 2015 році. Згідно з правилами платформи, синю позначку отримують тільки справжні акаунти; також вона говорить про те, що такий акаунт є предметом громадського інтересу. Окремі правила стосуються позначки для державних органів: компанія надає  позначку верифікації акаунтам «ключових представників і органів державної влади, в тому числі глав держав, обраних посадових осіб, призначених міністрів, відомчих установ, послів і офіційних представництв». Наприкінці 2020 року соцмережа призупинила верифікацію акаунтів, щоб покращити свою роботу в цьому напрямку, і пообіцяла повернути перевірку в 2021 році.

Нагадаємо, раніше Twitter заблокував акаунт посольства Китаю у США.

Фото: voicecrimea.com.ua

ms.detector.media