ms.detector.media
MediaSapiens
05.02.2021 18:26
Україна отримала підтвердження щодо постачання 12 млн доз вакцин від COVID-19 – ОПУ
Україна отримала підтвердження щодо постачання 12 млн доз вакцин від COVID-19 – ОПУ
Поставки препаратів розпочнуться вже в лютому 2021 року.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив Володимиру Зеленському, що сьогодні Україна отримала підтвердження на постачання 12 млн доз вакцин виробництва компанії AstraZeneca та Novavax. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Поставки відбуватимуться з лютого 2021 року.

«Знаю, що Кабінет Міністрів ретельно працює над розробкою сайту, який допоможе легко та зручно реєструватися українцям на вакцинацію. 12 млн доз – це хороший сигнал від наших партнерів, і цього буде достатньо, аби забезпечити вакцинування впродовж перших місяців після початку поставок», – зазначив Володимир Зеленський.

Очільник МОЗ повідомив, що досягнуто домовленості про постачання вакцин, розроблених за участю компаній AstraZeneca (Велика Британія та Оксфордський університет) та Novavax (США), які виробляються за ліцензійними угодами на потужностях Serum Institute (Індія). Отримане підтвердження реалізовуватиметься через контракт між Serum Institute та Crown Agents.

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна почне вакцинацію від COVID-19 вже в лютому 2021 року. Він підписав закон про прискорену реєстрацію вакцин.

1 лютого в МОЗ повідомили, що COVAX підтвердили плани постачання в Україну 117 тисяч доз вакцини виробництва Pfizer-BioNTech у середині лютого, а вакцини компанії AstraZeneca у кількості від 2 млн 100 тис. до 3 млн 700 тис. доз протягом 1-2 кварталу 2021 року. 

Також Кабмін представив календарний план вакцинації від COVID-19. Він передбачає застосування майже 15 млн доз вакцин.

ms.detector.media