ms.detector.media
MediaSapiens
29.12.2020 17:42
Хакери атакували сайт приватної лабораторії в Бельгії, що робить тести на COVID-19, та вимагають викуп
Хакери атакували сайт приватної лабораторії в Бельгії, що робить тести на COVID-19, та вимагають викуп
Щоденно робить приблизно 3 тисячі тестів на коронавірус.

Хакери атакували сайт медичної лабораторії в Антверпені, яка щоденно робить приблизно 3 тисячі тестів на коронавірус. Щоб повернути доступ до сайту і його бази даних, кіберзлочинці вимагають викуп, повідомляє The Brussels Times.

Хакери встановили на сайті Загальної медичної лабораторії, яка знаходиться у місті Антверпен, програму, яка припинила роботу сайту. Відновити її обіцяють після викупу. Суму видання не повідомляє.

«Після ретельного аналізу, проведеного нашими фахівцями з безпеки, було вирішено на деякий час відключити сайт. Таким чином, ми можемо крок за кроком побачити, що відбулося», — сказав менеджер медзакладу.

Поки не зрозуміло, яка була кінцева ціль хакерів - крадіжка даних чи отримання викупу. 

Лабораторія повідомила про напад у прокуратуру Антверпена, і тепер справа знаходиться в руках Федерального відділу компʼютерних злочинів.

Нагадаємо, на початку грудня Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) стало жертвою хакерської атаки. Зловмисники отримали доступ до деяких документів про вакцину від коронавірусу, створену Pfizer і BioNTech. Поки невідомо, чи отримали хакери доступ до персональних даних учасників випробувань вакцини. EMA пообіцяло провести розслідування того, що сталося.

Фото: Pixabay

ms.detector.media