ms.detector.media
MediaSapiens
21.08.2020 11:05
Facebook відмовиться від старого дизайну у вересні
Facebook відмовиться від старого дизайну у вересні
Повернутись до старого дизайну стане неможливим.

Соціальна мережа Facebook у вересні перейде на новий дизайн. При цьому попередній дизайн стане недоступним для користувачів. Такі повідомлення вже отримали користувачі Facebook в Україні, повідомляє MediaSapiens.

У повідомленні говориться, що блок новин стан стане ширшим і більш вираженим, додаток завантажуватиметься швидше, а для збереження зору компанія порадила перемкнутися на темний режим.

Також Facebook наголосила, що новий дизайн стане кращим, за попередній.

Тим часом користувачі Facebook в Україні не дуже задоволені таким рішенням соцмережі. Багато хто з них виступає за збереження старого дизайну соцмережі.

Facebook почав тестувати новий дизайн на початку 2020 року. Спершу до нього отримала доступ невелика частина користувачів. 

У березні новий дизайн став доступним для більшості користувачів. Коли користувач логінився в соцмережу, йому пропонували спробувати новий дизайн. 

Від старого дизайну новий відрізнається тим, що сторіз винесли вгору, поле для створення нового поста розташоване під ними; з’явився темний фон, іконки розділів і подій стали більш яскравими і великими, зменшилась ширина стрічки Facebook.

Нагадаємо, Facebook тестує інтеграцію чатів Instagram і Messenger. Деякі користувачі пристроїв iOS і Android в США отримали повідомлення про це в додатку Instagram.

Фото: Pixabay

ms.detector.media