ms.detector.media
MediaSapiens
12newsonline.com
12.03.2018 12:55
Twitter почав блокувати акаунти, які крадуть чужі жарти та роблять репости за гроші
Twitter почав блокувати акаунти, які крадуть чужі жарти та роблять репости за гроші
Сервіс мікроблогів Twitter оголосив про низку нових правил та заблокував кілька популярних акаунтів, які їх порушують.

Twitter розпочав боротьбу зі штучним створенням вірусного контенту та платними репостами. Як пише Huff Post, під блокування потрапили відомі акаунти @GirlPosts, @Dory, @CommonWhiteGirl, @SoDamnTrue та @memeprovider. Такі мережі могли зробити той чи інший допис вірусним, якщо одночасно його поширювали. Водночас, вони на цьому заробляли гроші, адже за репост потрібно було заплатити. В англійській мові навіть виникло окреме слово, яким називають такі мережі для просування постів - «tweetdeckers». Воно походить від назви сервісу TweetDeck, який допомагає керувати активністю в цій соцмережі.

Twitter тепер безпосередньо забороняє користувачам продавати, купувати або намагатися «штучно збільшувати взаємодію з обліковими записами», включно з такими параметрами, як кількість підписників, ретвітів і «лайків».

Оновлення правил стало частиною ширших зусиль компанії Twitter обмежити розсилку спаму в мережі. При цьому користувачі сервісу схвально відреагували на нововведення. Згідно з їх відгуками, заблоковані акаунти часто копіювали жарти або вдалі дописи інших людей без посилання на них, аби зробити свої профілі більш цікавими та залучити більше підписників. Наприклад, так неодноразово траплялося з комедійним письменником Джеймсом Бреквеллом (James Breakwell). В нього у Twitter понад 1 млн. підписників.

Раніше акаунт @broebong зізнався BuzzFeed у тому, що 90% контенту в ньому - це вкрадений із чужих акаунтів.

Кілька днів тому генеральний директор Twitter Джек Дорсі (Jack Dorsey) розповів про те, що соцмережа працює над запровадженням верифікації для усіх користувачів. За його словами, компанія прагне, аби якомога більше користувачів підтвердили свої дані й надали більше фактів про себе. Таким чином компанії не доведеться «виступати в ролі судді» при модерації контенту в Twitter.  

ms.detector.media