ms.detector.media
MediaSapiens
ScreenDaily
17.08.2017 10:22
Хакери з OurMine зламали соцмережі телеканалу HBO
Хакери з OurMine зламали соцмережі телеканалу HBO
Хакерське угрупування OurMine зламало сторінки HBO у Twitter та Facebook.

OurMine залишили в акаунтах свої звичні повідомлення про те, що вони «тестують безпеку» та попросили команду HBO зв’язатися з ними, якщо вони хочуть покращити захист своїх сторінок. Як повідомляє Variety, хакери отримали контроль і над акаунтами шоу «Події минулого тижня з Джоном Олівером» та  «Гри престолів» в соцмережах.

HBO зуміла повернути собі контроль над акаунтами через 30 хвилин та видалила усі записи, які залишили в них хакери. Однак, скріншоти послань OurMine залишились в мережу. Компанія поки не давала жодних коментарів щодо зламів OurMine.

 

Послання хакерів у Twitter-акаунті HBO. 

Допис із сторінки «Гри престолів» у Facebook.

Кілька тижнів тому американський канал HBO зазнавхакерської атаки. Зловмисники викрали сценарій четвертої серії «Гри престолів», яка ще не вийшла в ефір та кілька епізодів серіалів «Футболістів» і «Кімнати 104». Однак, хакери запевняють, що вкрали набагато більше. За їх словами, всього вони викрали у HBO півтора терабайта даних.

Нещодавно хакери почали вимагати викуп в HBO, погрожуючи злити в мережу ще більше даних, викрадених у каналу. За даними  The New York Times, мова йде про 6 мільйонів доларів. Як зазначили самі хакери, вони готували викрадення даних шість місяців.

Також вчора підрозділ HBO в Іспанії помилково відкрив доступ до нової шостої серії для передплатників, за п'ять днів до прем'єри. Помилку помітили лише через годину й епізод почав швидко поширюватися в мережі.

Хакерське угрупування OurMine відоме тим, що у різний час зламало акаунти засновника соцмережі Facebook Марка Цукерберга, CEO компанії Google Сундара Пічаї, CEO Twitter Джека Дорсі, засновника компанії Niantic Labs та творця гри Pokémon Go Джона Ханке й сайту Buzzfeed.

ms.detector.media