Заснований Ворголом журнал Interview закривається

Фото з Andy Warhol museum, Wikimedia Commons

Про це повідомило видання New York Post з посиланням на джерела в редакції.

Керівництво видання повідомило, що заявило про банкрутство, на ранковому зібранні колективу 21 травня. Interview належить мільярдеру Пітеру Брант (Peter Brant), який останнім часом бере участь у численних судових процесах зі своїми колишніми співробітниками.

Редактор інтернет-версії видання Трей Тейлор (Trеy Taylor) написав у своєму Twitter про закриття журналу. «Після десяти місяців роботи мрії в журналі Interview, сьогодні настав останній день, оскільки журнал закрився», – зазначив він.

У лютому редакція залишила свої офіси в нью-йоркському районі Сохо, бо власник не сплатив за аренду. В квітні з журналу пішов редакційний директор Фаб'єн Барон (Fabien Baron), який працював там майже 10 років. У травні він подав позов до медіа на 600 тисяч доларів, заявивши, що йому не виплатили гроші за останні три роки роботи.

Як повідомляє Observer, у позові він зазначив, що в 2009 році його запросили «врятувати журнал» і він це зробив: кількість передплатників Іnterview зросла до 200 тисяч. Крім того, медіа начебто заборгувало 66 тисяч доларів його дружині – стилістці Людівін Пуаблан (Ludivine Poiblanc). До видання мають фінансові претензії і інші колишні співробітники.

New York Post констатувала, що закриття Іnterview означає кінець епохи. Адже героями його своєрідних публікацій та яскавих обкладинок у минулі часи ставали Девід Боуї, Мадонна, Елізабет Тейлор, Шер та Майкл Джексон, а в останні роки – нові обличчя поп-культури: Кім Кардаш'ян, Джастін Бібер та Тімоті Шаламе.

Художник та дизайнер Енді Воргол з випуском Іnterview. Фото Стіва Вуда (Steve Wood)

Перший номер часопису, який Воргол заснував разом з британським журналістом  Джоном Вілкоком (John Wilcock), вийшов у 1969 році. У виданні публікувалися матеріали про кіно, моду, музику та мистецтво. Тоді ж видання почало публікувати інтерв’ю, де інтерв'юерами були зірки, які ставили питання іншим відомим людям. Чимало розмов провів сам Енді Воргол. Одним із перших авторів видання став його друг – відомий американський письменник та журналіст Трумен Капоте (Truman Capote).

Журнал також був відомий своєю рубрикою Q & Andy – анкетою з 15 питань, які вигадав Воргол, а інші селебріті заповнювали

У 1987 році, після смерті Енді Воргола, Іnterview було продано Brant Publications. Пітер Брант володіє журналом, а його дочка Келлі Брант є президентом компанії. З січня 2017 року головним редактором часопису працював Нік Хараміс (Nick Haramis), який раніше редагував New York Times Magazine.

Нагадаємо, в березні британський музичний журнал NME, який існує понад 60 років, випустив останній друкований номер. Видання зосередиться на розвитку свого сайту. Менеджмент NME пояснив, що витрати на друк часопису зростали, а доходи від друкованої реклами скорочувалися.

Також цього року стало відомо, що керівництво американського журналу Playboy розглядає можливість закриття друкованої версії журналу.

comments powered by Disqus