Том Хенкс подарував прес-корпусу Білого дому кавову машину, аби він ефективніше боровся за правду

Twitter / Peter Alexander

Як пише The Guardian, в 2004 році актор теж подарував нову кавоварку для журналістів, які висвітлюють Білий дім,  під час президентства Джорджа Буша. Цього разу до апарату була додана записка, надрукована на одній з  друкарських машинок Хенкса: «Для прес-корпусу Білого дому, продовжуйте боротися за правду, справедливість та за американський шлях. Особливо за правду».

До записки також вкладено малюнок американських солдатів із підписом: «Свіжі, енергійні американські війська, захмелілі від перемоги, привели тисячі голодних, обірваних, стомлених в бою полонених».

Журналіст NBCNews Пітер Александер виклав фото подарунка в своєму Twitter акаунті.

Том Хенкс публічно підтримував Гілларі Клінтон та критикував Дональда Трампа. Одного разу він навіть назвав теперішнього президента «базікалом». Після перемоги актор заявив, що «Америка була й в гірших ситуаціях», але вона досі залмшається однією з наймогутніших країн світу.  

Адміністрація Дональда Трампа має натяшнуті відносини зі ЗМІ. Минулого тижня Білий дім завадив журналістам кількох видань, включаючи Guardian, the New York Times та CNN відвідати прес-брифінг з прес-секретарем Шоном Спайсером.

comments powered by Disqus