Американський професор: вірусне відео з'явилось тому, що я забув закрити двері до кабінету

BBC / Screenshot

Сім'я дала ще одне інтерв'ю для BBC. За словами Роберта Келлі, він забув закрити двері до свого кабінету перед записом. В цей час його дружина Кім Юнг-A (Kim Jung-A) разом з дітьми дивилась ефір свого чоловіка у вітальні.

«Між тим, як я щось кажу, і ефіром, який можна побачити в вітальні, затримка приблизно 20 секунд. Так що моя дружина не зрозуміла, що саме відбувається. Вона побачила, як до кімнати заходить наша донька Меріон, тільки через 20 секунд після того, як це сталося насправді. Тому вона так і влетіла в кімнату», - розповів професор. Келлі сподівався, що його донька відволічеться на іграшку або книжку, і він зможе закінчити коментар, але коли до кімнати увійшов молодший син, професор зрозумів, що нічого не може вдіяти. Після цього ефіру він переймався, що BBC більше ніколи не запросить його в якості експерта.

Роберт Келлі також сказав, що це повністю його відповідальність, оскільки він забув закрити двері, і подякував своїй дружині за її турботу та увагу. «Моя дружина поза всякими сумнівами заслуговує медаль за те, як вона піклується про нашу сім'ю», - сказав він. На певний час сім'я вирішила не реагувати на повідомлення та коментарі у соцмережах, оскільки не знала як реагувати на раптову публічність, пише Wall Street Journal. Згодом батьки прийняли рішення поспілкуватися із пресою, аби у першу чергу показати, що вони звичайна сім'я із маленькими дітьми.

Зараз родина Келлі отримує багато запитів як від корейських, так і світових ЗМІ. Тому пара вирішила дати прес-конференцію в середу в Пусанському національному університеті, в якому працює Роберт Келлі. «Університет може вітати публічність та увагу, яку це принесе, але професору знадобиться більше часу, аби його знову почали цінувати як серйозного експерта з політичних питань і забули про цей випадок», - пише The Guardian.

MediaSapiens писав про дискусії, які викликало вірусне відео з коментарем Роберта Келлі для BBC. Широке поширення припущення, що жінка азійської зовнішності на відео була нянею, а не матір’ю, призвело до звинувачень у расизмі.

comments powered by Disqus