Forbes опублікував щорічний список найбагатших американців

00:00,
17 Вересня 2013
1344

Forbes опублікував щорічний список найбагатших американців

00:00,
17 Вересня 2013
1344
Forbes опублікував щорічний список найбагатших американців
Рейтинг із 400 найбагатших громадян США вже 20-й раз поспіль очолив засновник і співвласник Microsoft Білл Ґейтс. Його статки оцінюються у 72 млрд. доларів, що на 6 млрд. більше, ніж минулого року.

Найвищій позиції Білла Ґейтса у рейтингу не завадило навіть його рішення пожертвувати на благодійність 28 млрд.доларів  - саме стільки витратив на меценатські проекти Фонд Білла і Мелінди Ґейтс.  

Друге місце зайняв інвестор Уоррен Баффет зі статками у 58,5 млрд. доларів, третє місце -  CEO Oracle Ларрі Еллісон (41 млрд. доларів).

У рейтингу високі позиції займають відомі представники ІТ-індустрії. Так, голова Amazon Джефф Безос посідає  12 місце (27, 2 млрд. доларів), а співзасновники Google Ларі Пейдж і Сергій Брін займають 13 і 14 місця відповідно. Ларі Пейдж за рік розбагатів на 4,6 млрд. доларів і зараз його статки становлять 24, 9 млрд. З того часу, як Пейдж зосередив керівництво компанії у своїх руках у квітні 2011 року, акції Google  виросли майже на 50%. 

20 місце у рейтингу займає засновник та гендиректор Facebook  Марк Цукерберг, його статки становлять 19 млрд. доларів. Він повернувся до топ-двадцятки після року відсутності завдяки зростанню цін на акції Facebook на біржі. Крім того, 29-річний Цукерберг є одним з наймолодших учасників рейтингу (молодше нього лише Дастін Московіц, і то лише на 8 днів).

Нинішній CEO Microsoft Стів Баллмер займає 21 сходинку зі статками у 18 млрд. доларів. Нещодавно у Microsoft заявили, що Баллмер скоро залишить цю посаду.   

Сумарні статки учасників списку перевищують 2 трлн. доларів – ця сума дорівнює щорічному ВВП Росії. Середній розмір статків наблизився до 5 млрд. доларів, мінімальні статки для входу у рейтинг - 1,3 млрд.доларів.

Повний список можна переглянути на сайті Forbes.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Ngtrends.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду