BBC розробляє голосовий помічник для своїх додатків та сервісів

BBC розробляє голосовий помічник для своїх додатків та сервісів

12:52,
27 Серпня 2019
2531

BBC розробляє голосовий помічник для своїх додатків та сервісів

12:52,
27 Серпня 2019
2531
BBC розробляє голосовий помічник для своїх додатків та сервісів
BBC розробляє голосовий помічник для своїх додатків та сервісів
Автори:
Розробку тестують серед співробітників BBC, що працюють в різних регіонах Великої Британії.

Компанія BBC працює над власним голосовим помічником під назвою Beeb, який інтегруватиметься із веб-сайтом громадського мовника Великої Британії та мобільними додатками iPlayer на смарт-телевізорах.

The Guardian повідомляє, що корпорація зробить таке програмне забезпечення доступним іншим виробникам, які бажають вбудувати його у свої динаміки.

Beeb планують запустити наступного року. Раніше BBC почала виводити частину свого контенту з окремих сторонніх служб. Так, на початку цього року компанія видалила свої подкасти з деяких продуктів «Гугла», а радіостанції невдовзі також приберуть з сервісу прослуховування радіо TuneIn. В обох випадках BBC заявила про стурбованість тим, що ці сторонні служби не надавали їм даних про прослуховування, необхідні для розвитку програми.

Наявність власного голосового помічника може подолати проблеми з даними, але це створює додаткові проблеми, пише видання. Цього року вже з’явилися повідомлення про те, що Amazon, Apple, Google та Microsoft платили своїм працівникам або підрядникам, щоб слухати записи голосу, часто не повідомляючи про це своїм користувачам.

У BBC журналістам The Guardian не одразу відповіли на запитання про те, як будуть бробляти голосові дані від голосового помічника. Там заявили, що Beeb буде зосереджений на тому, щоб люди могли взаємодіяти зі службами BBC. Корпорація також вживає заходів для того, щоб помічник міг зрозуміти регіональні акценти Великої Британії, і наразі тестують сервіс, використовуючи голосові дані своїх співробітників по всій країні.

«BBC матиме свободу експериментувати з новими програмами, функціями та досвідом без дозволу когось іншого будувати їх певним чином», — заявили у прес-службі BBC виданню The Guardian.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що The Guardian підозрюють ГРУ у причетності до кібератаки на журналістів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
The Guardian
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду