Американський журналіст під час подій на Майдані усиновив чотирьох українських дітей

00:00,
3 Березня 2014
1037

Американський журналіст під час подій на Майдані усиновив чотирьох українських дітей

00:00,
3 Березня 2014
1037
Американський журналіст під час подій на Майдані усиновив чотирьох українських дітей
Американський фоторепортер Девід Банді (David Bundy) та його дружина-лікар Лайза (Lisa) зі штату Алабама під час подій на Майдані усиновили чотирьох дітей із сиротинця, повідомила Associated Press.

Подружжя прибуло до Києва, щоб усиновити дітей, за тиждень до початку протестів.  Винайняли помешкання неподалік від Майдану Незалежності, поруч із Софійським собором.

«Вибухи лунали постійно. По три-чотири кожних 10 секунд. Діти почали боятися. Треба було вирішувати, як їх захистити», – розповідає Девід про дні насуворішого протистояння протистояння.

Подружжя Банді вирішило, що він разом з трьома усиновленими дітьми – 14-річною Кариною, 11-річним Максом та 9-річною Аллою повернеться в Алабаму.

Натомість дружина Лайза лишилася у Києві з 15-річною Настею допоки не будуть оформлені усі документи.

47-річний Девід Банді, який працював газетним фоторепортером у штатах Алабама та Міссісіпі та фрілансером в AP, і його 40-річна дружина-лікар швидкої допомоги Лайза не мали власних дітей. Тож вирішили усиновити їх.

Улітку минулого року Девід та Лайза стали волонтерами організації «Мости надії» (Bridges for Hope), що здійснює програму зв’язків з Україною.  Під час перебування у Києві вони познайомилися з Настею й вирішили удочерити її. Згодом їм припали до душі Карина та її сестричка і братик. Девід і Лайза вирішили, що в їхній оселі вистачить місця усім чотирьом.

Подружжя Банді прибуло до Києва за тиждень до початку протестів на Майдані. «Вони були мирними, ми постійно спілкувалися з протестувальниками, – розповів  Девід. – Це стало часткою нашого повсякденного життя».

Незважаючи на протести та заворушення, Банді вдалося завершити процес трьох усиновлень. Затримка з Настею сталася «через бюрократичну тяганину та хворобу юриста»,  пояснив Девід.

Усією родиною Банді приходили на Майдан і бачили там спалені будинки й авто. Вони побували на поминальній службі на честь одного з героїв Небесної сотні.

Девід час від часу знімав буремні події на Майдані. «Це не просто українська історія, – говорить він. – У ній є частка історії нашої родини».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
hattiesburgamerican.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду