Кисельов та Симоньян запустили міжнародний медіабренд «Спутник»

Кисельов та Симоньян запустили міжнародний медіабренд «Спутник»

16:55,
10 Листопада 2014
2687

Кисельов та Симоньян запустили міжнародний медіабренд «Спутник»

16:55,
10 Листопада 2014
2687
Кисельов та Симоньян запустили міжнародний медіабренд «Спутник»
Кисельов та Симоньян запустили міжнародний медіабренд «Спутник»
Міжнародне інформаційне агентство «Россия сегодня» запустило новий міжнародний медіабренд під назвою «Спутник».

Як повідомляє сайт інформагентства, проект складається із кількох веб-сайтів та спільної радіостанції, що мовить у прямому ефірі англійською. Створено окремі версії сайтів для Росії, Великобританії, США, Латинської Америки, Азії, Африки та Близького Сходу.

«Багато людей вже розуміють, що всьому світу необов’язково вірити, що дії США працюють однаково для всіх, - вважає гендиректор «Россия сегодня» Дмитро Кисельов. –  Росія пропонує модель для всього світу, що базується на повазі до всього людського. Ми віримо в різноманітний, мультикультурний світ, і у нас багато союзників. Щоб просувати цей погляд, наша медіагрупа запускає глобальний бренд»

Представники агентства «Россия сегодня» заявляють, що воно мовитиме тридцятьма мовами і продукуватиме понад 800 годин радіоефіру за добу. Інформація надходитиме з 130 міст у 34 країнах.

«Раніше всі радіостанції, що мовили для зарубіжної аудиторії, були розташовані у Москві. Але у «Спутник» розроблятиме більшість матеріалів локально», - повідомив Кисельов.

Планується, що у кожній країні, де працюватиме «Спутник», буде створено мультимедійний центр, радіостанцію, веб-сайт, новинне агентство та прес-центр.

Нове медіа буде створене на базі міжнародного інформаційного агентства «Россия сегодня», яке очолюють Дмитро Кисельов та Маргарита Симоньян.

Минулого тижня російські ЗМІ повідомляли про можливе створення нового проекту агентства «Россия сегодня», спрямованого на іноземну аудиторію.

Міжнародне інформаційне агентство «Россия сегодня» було створене у 2013 році замість реорганізованого російського інформаційного агентства «Новости» з метою висвітлення російських подій та популяризації державної політики РФ за кордоном. Його очолив одіозний російський телеведучий Дмитро Кисельов. За недостовірне висвітлення подій в Україні його ім'я першим було занесено на Дошку ганьби брехливих журналістів. Він є фігурантом чорних списків США та Європейського Союзу, йому заборонено в'їзд до України, проти нього СБУ відкрила кримінальне провадження за підозрою в сприянні тероризму.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
На фото: Дмитро Кисельов
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду