Учасники проекту «Ты – репортер» виходять на Перше Популярне Телебачення

00:00,
23 Липня 2011
1122

Учасники проекту «Ты – репортер» виходять на Перше Популярне Телебачення

00:00,
23 Липня 2011
1122
Учасники проекту «Ты – репортер» виходять на Перше Популярне Телебачення
У рамках розвитку співробітництва із сучаними медіа РИА Новости та Первое Популярное Телевидение (ПTV) оголошують про запуск нового спільного проекту, що дозволить розширити коло можливостей учасників «Ты – репортер».  

Тепер громадянські журналісти матимуть можливіть ділитися інформацією не тільки з інтернет-користувачами, але й з аудиторією інформаційно-розважального каналу ПTV, випуски якого транслюються у наземному громадському транспорті Москви та Санкт-Петербургу – а це більше мільйону глядачів щодня.

 

Журналісти, ознайомившись з умовами надання контенту, можуть дозволити публікації своїх фоторепортажів та відеосюжетів в інформаційних випусках ПTV, вибравши у формі завантаження відповідний пункт.

 

Учасники проекту автоматично долучаються до заохочувальної програми – маючи можливість отримати подарунки за кожний прийнятий до ефіру матеріал.

 

Особливістю спільного проекту є те, що розділ ПTV на сайті проету «Ты – репортер» та власне репортажі каналу формуються за рахунок виключно позитивних новин. Організатори вважають, що новинні блоки телеканалів надто переобтяжені негативною інформацією.

 

Джерело «Ты – репортер»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду