Кіно – не медіа? Видавничий дім Condé Nast Publications в цьому сумнівається
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Кіно – не медіа? Видавничий дім Condé Nast Publications в цьому сумнівається
Видавничому дому Condé Nast Publications належать світові медіабренди Vogue, GQ, Glamour, Allure, Wired, Vanity Fair та The New Yorker.
Автори цих видань неодноразово ставали лауреатами Пулітцерівської премії, успішними романістами та не менш успішними сценарістами. Тепер керівництво видавничого дому всерйоз замислилося над освоєнням ринку кіно – тим більше, що спроби вже були, і надзвичайно вдалі.
П’ять років тому колосальний успіх отримав «Диявол носить Prada» / The Devil Wears Prada, 2006, де персонаж Меріл Стріп повинен був стати праобразом релактора Vogue Анни Вінтур, однак у результаті вийшов набагато ліричніше. Фільм зібрав у прокаті $326 млн., окупившись у майже 100 разів.
Другий фільм «Вересневий номер» / The September Issue, 2009, про який вже писав MS, став «широковідомим у вузьких колах», однак з фінансової точки зору не менш успішним. Не вартуючи ні центу своїм творцям, картина про створення особливого для fashion-індустрії вересневого номеру Vogue, отримала у прокаті більше $6 млн.
Головою нового підрозділу Condé Nast Entertainment стане Дон Острофф (Dawn Ostroff), яка раніше приймала участь у створенні відомих серіалів «Сплетница» (варіант у російському прокаті, в оригіналі Gossip Girl) та «Щоденники вампіра» (Vampire Diaries).
Передбачається, що при інтеграції у нову для себе медіанішу, Condé Nast Publications продовжуватиме користуватися перевіреними та фінансово успішніими прийомами, сконцентрувавшись на зйомках фільмів про власні медіабренди, зокрема із fashion-індустрії.