Новий редактор російського Esquire Дмитро Голубовський розповів, що буде з виданням далі

00:00,
18 Жовтня 2011
1344

Новий редактор російського Esquire Дмитро Голубовський розповів, що буде з виданням далі

00:00,
18 Жовтня 2011
1344
Новий редактор російського Esquire Дмитро Голубовський розповів, що буде з виданням далі
У одному з останніх бліц-інтерв’ю Дмитро Голубовський окреслив свої погляди на Esquire: колишній та майбутній.

Про зміни у Esquire. Фактично з самого початку існування Esquire кожен номер вигадувався заново. Навіть якщо у нас були постійні рубрики кожна з них вигадувалася окремо для кожного нового номеру. Поступово ми почали відходити від великої кількості обов’язкових рубрик, і тепер у нас скоріше плаваючі або епізодичні рубрики, які можуть декілька номерів проіснувати, а потім щезнути.

Про тексти. Ми як вигадували нове, так і будемо вигадувати. Однак цим все не обмежиться, я сподіваюсь. Мені б дуже хотілося, щоб у журналі в принципі було більше текстів. І невеликого формату, і крупної форми. Останнього, великих репортажних розслідувальницьких історій, у Росії доволі мало на відміну від якої-небудь Америки, де всі твердять про смерть паперової преси. Не дивлячись на всі ці розмови, таких текстів там з’являється дуже багато і журналів, які цим займються, величезна кількість.

Про візуалізацію. У загальному, я сподіваюся, що кількість текстів у журналі збільшиться, однак при цьому в жодному разі  не втрачаючи у візуальній складовій, дизайні. Просто текстів стане більше, і вони стануть більш різними.

Про Бахтіна, «Коммерсантъ» і заголовки.  З Бахтіним було працювати дуже здорово, звісно. Я прийшов у Esquire після п’яти років у «Коммерсанте», де мене навчили, як працювати з текстом і кращих вчителів, як мені здається, немає.

Однак у тому, що стосується улаштування та видання щомісячного журналу, Бахтін навчив мене дуже багатьом речам, а головне – навчив вільним принципам того, що взагалі можна робити з інформацією і як її подавати. Це абсолютно не стосується навіть інфографіки, це стосується якихось прийомів організації текстів.

А ось у тому, що стосується заголовків, ми з Бахтіним розходилися у думках дуже часто, тому що у нього скоріше «афішна» школа журнальних заголовків, а у мене «комерсантівська». І він мене не перевчив.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду