LiveJournal планує підтримку талановитих блогерів

00:00,
13 Грудня 2011
934

LiveJournal планує підтримку талановитих блогерів

00:00,
13 Грудня 2011
934
LiveJournal планує підтримку талановитих блогерів
Голова LiveJournal Russia опублікував у своєму блозі пост, в якому розповів, що наступного року ЖЖ планує підтримувати маловідомі, проте цікаві блоги, спільноти, а також стимулювати створення нових цікавих журналів.

Ілля Дронов, якого нещодавно було призначено на посаду керівника LiveJournal Russia, розповів у своєму блозі про те, що у наступному році ЖЖ планує виділяти гранти на просування цікавих, але маловідомих блогів і спільнот, а також на створення нових неординарних журналів.

Сума гранту складатиме 30 млн. «жетонів», які журнали, що їх отримають, зможуть витратити на «промо, платні сервіси, подарунки користувачам чи будь-які інші речі, на які ці жетони можна витратити». Дронов додає, що журнали також отримають «маркетингову підтримку з боку ЖЖ та за його межами».

У коментарях до цього посту користувачам пропонується відзначати журнали, які, на їхню думку, варті подібної підтримки. Також пропонується анонсувати ідеї (з планом  їхнього подальшого розвитку), які користувачі «готові реалізувати у ЖЖ», однак розкрутка яких потребує матеріальної підтримки.

Дронов додає, що особливих обмежень щодо тематики таких блогів немає, це може бути як масштабний проект ridus_news, так і вузькопрофільні спільноти – головним є бажання працювати над самим журналом. Крім того, забов’язань, пов’язаних з рекламою, для подібних блогів не буде. «Коли журнал стане популярним, ви самі будете вирішувати, заробляти на ньому чи ні, або скільки, чи як...», – відзначив він.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Tehnoblogger
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду