У проекту «Інформаційний спротив» з’явився сайт

00:00,
12 Травня 2014
5039

У проекту «Інформаційний спротив» з’явився сайт

00:00,
12 Травня 2014
5039
У проекту «Інформаційний спротив» з’явився сайт
Група «Інформаційний спротив», яка стала широко відомою завдяки оперативному інформуванню про ситуацію із переміщенням сепаратистів та російських військ запустила офіційний  веб-сайт.

Раніше оперативні дані публікувалися на Facebook-сторінці координатора проекту Дмитра Тимчука, за якою стежить більше 100 тисяч користувачів.

Як повідомляється на сайті, «Інформаційній спротив» є неурядовим проектом, головним завданням якого є протидія в інформаційному полі зовнішнім загрозам України. Йдеться про військову, економічну та енергетичну сфери, а також сферу інформаційної безпеки.

«Інформаційний спротив» є ініцітивою неурядової організації «Центр військово-політичних досліджень». Проект розпочав свою діяльність 2 березня 2014 року, із дня вторгнення Росії до Криму.

В рамках проекту публікуються оперативні дані, які команда «Інформаційного спротиву» перевіряє за трьома (а інколи двома) не пов’язаними між собою джерелами. «За кожним повідомленням стоїть робота багатьох людей», - сказано в описі проекту.

Крім того, група «Інформаційний спротив» публікує аналітичні матеріали, які готують її власні експерти із Центру військово-політичних досліджень та інші українські та іноземні спеціалісти.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
sprotyv.info
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду