Кількість доменів у кириличній зоні .рф продовжує зменшуватися

00:00,
19 Січня 2012
604

Кількість доменів у кириличній зоні .рф продовжує зменшуватися

00:00,
19 Січня 2012
604
Кількість доменів у кириличній зоні .рф продовжує зменшуватися
Про це свідчать дані статистичного ресурсу «Домена России».

Як повідомляє РІА «Новости» із посиланням на дані компанії «Домена России», з початку 2012 року кількість доменів у кириличній доменній зоні .рф зменшилася більше ніж на 40 тис. доменних імен. Зараз у зоні .рф налічується близько 900 тис. доменів.

До березня 2012 доменна зона .рф зменшиться ще на 250 тис. імен, вважає керівник департамету із зв’язків з громадськістю компанії-реєстратора «Ru-Center» Андрій Воробйов. «Це відбувається тому, що користувачі не подовжують ті імена, які були придбані ними про запас, у період ажіотажу після старту відкритої реєстрації», – вважає він.

Кожного тижня із зони видаляється близько 40 тис. адрес. За оцінками Воробйова, 10-15% з них одразу купують нові власники, оскільки звільнюються «достатньо красиві» домени.

Росія відправила заявку на домен верхнього рівня .рф в корпорацію ICANN у листопаді 2009 року, у березні 2010 ICANN задовольнила заявку від РФ. Спочатку резервувати доменні імена у відповідній зоні могли лише органи державної влади та власники російськомовних товарних знаків, у липні 2010 року до них приєдналися юридичні особи, федеральні ЗМІ та громадські організації. З 11 листопада 2010 року відкрилася вільна реєстрація доменів у зоні .рф.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
VP
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду