«Інтерньюз-Україна» оголошує конкурс з розвитку регіональних сайтів та блогів

00:00,
20 Січня 2012
1273

«Інтерньюз-Україна» оголошує конкурс з розвитку регіональних сайтів та блогів

00:00,
20 Січня 2012
1273
«Інтерньюз-Україна» оголошує конкурс з розвитку регіональних сайтів та блогів
Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки проекту «У-Медіа» пропонує власникам та редакторам регіональних інформаційних сайтів та блогів, а також медіаактивістам підсилити їхню конкурентоспроможність та взяти участь в проекті «Онлайн-стратегії для місцевих сайтів».

У рамках проекту 8 редакцій отримають комплексне навчання, консультаційну підтримку та грант на розвиток їхніх ресурсів.

До участі в конкурсі запрошуються регіональні онлайн-видання, інформаційні сайти, спеціалізовані блоги, які створюють власний контент та спрямовані на інформування місцевих аудиторій (суспільство, культура, соціалка). До участі також запрошуються ініціативні групи, які планують запустити ресурс «з нуля».

За результатами конкурсу «Інтерньюз-Україна» відбере 8 учасників (інформаційні ресурси) з наступних областей: Львівської, Чернівецької, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Харківської та Запорізької.

Інформаційні ресурси обиратимуться на конкурсних засадах.

Основні вимоги:

–         наявність власного контенту (від 30% усього контенту);

–        наявність чи плани редакції отримувати контент від користувачів;

–        зацікавленість редактора/власника у перебудові та покращенні сайту та інтеграції з соціальними медіа;

–         готовність реалізувати розроблену під час проекту онлайн-стратегію ресурсу;

Що отримають онлайн-ресурси за результатами участі в проекті?

–         можливість перейти на нову платформу, покращити дизайн;

–         можливість залучити нових авторів / журналістів;

–        можливіть покращити рівень роботи із соціальними медіа;

–         дізнаються про можливості роботи з рекламними сервісами;

–         отримають грант на впровадження технічних інновацій.

Для участі у проекті потрібно до середи, 8 лютого 2012 року, заповнити онлайн-анкету   претендента, або завантажити анкету у форматі Word і надіслати її за адресою vitaliy.moroz@gmail.com, вказавши  тему листа: «Конкурс інформаційні сайти». Заповнення онлайн-анкети є рівноцінним заповненню анкети у форматі Word.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 15 лютого 2012 року. Між інформаційними ресурсами, обраними для участі в конкурсі, та МГО «Інтерньюз-Україна» будуть підписані угоди про співпрацю.

«Наш досвід в реалізації проектів, націлених на підсилення спроможності інформаційних ресурсів, вказує на затребуваність подібних ініціатив для сучасних медіа. Ми віримо, що за результатами проекту, ресурси вийдуть на новий етап своєї діяльності», – говорить Віталій Мороз, керівник програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна»

Контакти:

Віталій Мороз, керівник програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна»

vitaliy.moroz@gmail.com

Сторінка у Facebook – InternewsUkraine

Заходи відбуваються в рамках проекту «У-Медіа» міжнародної організації «Інтерньюз Нетворк» за фінансової підтримки АМР США.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
SWR24
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду