Google вводить єдині правила для всіх своїх сервісів

00:00,
25 Січня 2012
784

Google вводить єдині правила для всіх своїх сервісів

00:00,
25 Січня 2012
784
Google вводить єдині правила для всіх своїх сервісів
Нова політика конфіденційності та умови використання сервісів Google набувають чинності з 1 березня 2012 року.

«Нова політика і умови відображають наше намагання створити більш зручний  та інтуїтивний інтерфейс для роботи з різноманітними продуктами та спростити доступ до них. Незалежно від того, з яким сервісом Google ви працюєте, у вас повинна бути можливість миттєво скористатися будь-яким іншим нашим продуктом прямо з поточного вікна. Наприклад, якщо ви дивитеся відео на YouTube, ми хочемо, щоби ви одразу мали можливість, не відкриваючи нових вкладок, поділитися ним зі своїми друзями у Google+ та Gmail, або пошукати інформацію в інтернеті», – пояснюють представники Google.

Більш персоналізована інформація результатів пошуку, як відзначають у Google, направлена на максимально швидке отримання необхідних результатів. Якщо користувач входить у свій Google-акаунт, на основі попередніх запитів у Google+, Gmail та YouTube, він бачитиме у пошукових результатах спочатку те, що шукав раніше. «Наприклад, якщо ви раніше цікавилися машинами, то після запиту «калина червона» ви у першу чергу побачите інформацію про машини, а не про ягоди, книгу чи фільм», – йдеться у анонсі.

Також компанія розповідає, що сервіси будуть «запам’ятовувати»,  кому користувач надає доступ до своїх документів.

Крім того, Google пообіцяла, що конфіденційність користувальницької інформації залишатиметься захищеною. «Ми, як і раніше, не збираємося продавати вашу персональну інформацію чи надавати її будь-кому без вашої згоди (виключеннями є судові запити)», – стверджує компанія.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Google
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду