Використання мобільного інтернету зростає з року в рік удвічі

00:00,
9 Березня 2012
907

Використання мобільного інтернету зростає з року в рік удвічі

00:00,
9 Березня 2012
907
Використання мобільного інтернету зростає з року в рік удвічі
Частка користувачів, які заходять в інтернет з мобільних пристроїв, станом на січень 2012 року складає 8,5%, відзначає аналітична компанія StatCounter.

Аналіз StatCounter стосується смартфонів та їм подібних мініатюрних мобільних гаджетів з традиційною або сенсорною клавіатурою, але не включає відвідування інтернету через планшети.

Використання мобільного інтернету зростає з року в рік приблизно удвічі, відзначають аналітики компанії. У січні 2009 року ця частка складала 0,7%, в січні 2010 – 1,6%, в січні 2011 – 4,3%, у січні поточного року – 8,5%.

Виконавчий директор StatCounter Аодан Каллен (Aodhan Cullen) називає подібні темпи зростання «чудовими».

При цьому, як відзначає компанія, найпопулярнішими гаджетами для мобільного доступу є пристрої Nokia, «скоріш за все, через свою широку популярність в Індії», Apple є другим за популярністю брендом, але домінує на ринках США та Великобританії.

При цьому виробник бізнес-смартфонів BlackBerry канадська компанія Research In Motion, поступаючись у Великобританії лише Apple, також має достатньо сильні позиції на ринку цієї країни. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
DW
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду