Подорож Альпами на поїзді – нова функція Google Street View

00:00,
28 Березня 2012
1329

Подорож Альпами на поїзді – нова функція Google Street View

00:00,
28 Березня 2012
1329
Подорож Альпами на поїзді – нова функція Google Street View
Вперше для  картографічної експедиції Google Street View задіяли поїзд. Тепер користувачі мають можливість здійснити віртуальну подорож однією із найкрасивіших частин Швейцарських Альп.

Новий об’єкт Google Street View презентували у блозі компанії. Раніше Google вже повідомляли про намір створити віртуальний тур на поїзді, мова йшла про залізничні станції Лондону. Однак розпочали реалізацію таких віртуальних поїздок з Швейцарських Альп.

Запропонований  маршрут – це частина залізничної лінії Albula/Bernina, яка відноситься до об’єктів Світової спадщини UNESCO. Протяжність відзнятого маршруту складає 122 км.

 Віртуальну подорож створювали минулого року, зйомку проводили з вагону поїздів компанії Rhaetian Railway. Фотографії з цих подорожей можна переглянути за допомогою програми Google Maps у спеціальній галереї.

Також працівники Google зняли відео про те, як вони створювали проект.

Нещодавно Google Street View презентували ще один новий проект – подорож до басейну річки Амазонки та вологих тропічних лісів.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Google Maps
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду