Google суттєво оновила сервіс Street View

00:00,
26 Квітня 2013
970

Google суттєво оновила сервіс Street View

00:00,
26 Квітня 2013
970
Google суттєво оновила сервіс Street View
Компанія Google суттєво оновила свій сервіс віртуальних екскурсій Google Street View. Про це повідомляється у Google Blog.

Запуск Google Street View відбувся у 2007 році, віртуальні екскурсії починалися із галерей зображень вулиць і міст США. Сьогодні на картах представлено тисячі міст і географічних об’єктів різних регіонів, серед яких Антарктида, Південна Африка, вершини Евересту і панорами Великого Бар’єрного рифу. Сумарно, не виходячи з дому, користувачі можуть «пройти» більше 8 млн км, відзначають у Google.

В Україні сервіс Google Street View з’явився рік тому, зокрема, у травні 2012 року було представлено панорамні зображення стадіонів Євро-2012. Сьогодні колекція українських панорам суттєво поповнилася. Серед новихукраїнських  об’єктів – Софійський собор, національний історико-культурний заповідник «Качанівка» (Чернігівська область), Хотинська фортеця, історичний центр Чернівців.

Крім цього, було розширено галереї зображень для об’єктів із Франції, Італії, Сингапуру, Таїланду, Польщі, Росії, Румунії, Гонконгу, Ірландії та Португалії.

Так, для віртуальної подорожі відкритий Національний палац Пєна у Португалії, храм Sha Tin Che Kung Temple у Гонконзі, замок Кілкенні в Ірландії. Серед оновлених галерей, зокрема, – історичний центр Будапешту і панорами Лесото.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Автомобіль Google Street View. Фото: Tech Burgh.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду