РІА «Новости» займатиметься верифікацією Twitter

00:00,
26 Квітня 2012
1234

РІА «Новости» займатиметься верифікацією Twitter

00:00,
26 Квітня 2012
1234
РІА «Новости» займатиметься верифікацією Twitter
Еволюція інтернету надала ЗМІ  і суспільству не лише величезні можливості для розвитку, але й створила ризики, які не вдається поки що повністю подолати. Однак подолання таких ризиків повинно стати новим завданням медіа, вважає головред РІА «Новости» Світлана Миронюк.

Ця тема обговорювалася на форумі Big Tent, який відбувся у інформагентстві за ініціативи Google, і був присвячений впливу інтернету на суспільство. На платформі Big Tent обʼєдналися ЗМІ, а також політики, представники освітніх закладів, аналітики, для обговорення розвитку сучасного інтернету.

Сьогодні, на думку головреду РІА Світлани Миронюк, в інтернеті надзвичайно актуальна проблема верифікації, тобто, підтвердження даних.

Соціальні медіа все частіше і частіше стають джерелом інформації, у тому числі і для ЗМІ, тому виникає потреба мати певний top-list надійних джерел, а також акаунтів, які, як ми точно впевнені, дійно належать їхнім власниками.

Це підштовхнуло РІА «Новости» випустити з 1 травня новий продукт.

«Ми з 1 травня запускаємо новинну твіт-стрічку, точніше, це стрічка з тисячі акаунтів соціальних мереж і Twitter, верификованих нами, тобто, перевірених нами, що ці акаунти точно належать їхнім власникам. Ми протягом трьох хвилин після виходу повідомлення у соціальній мережі верифікуємо новину, джерело новини, і підтверджуємо, що ця подія чи повідомлення є істинними», − пояснює Світлана Миронюк.

Миронюк відзначила важливість питання створення своєрідного цифрового ID (перші кроки до цього вже зробив Google, дозволивши реєструватися у своїй соцмережі лише під справжнім іменем), верифікації особистості в онлайні.

Це є особливо важливим для ЗМІ, які все більше і більше покладаються на генерований соціальними мережами контент, наприклад, на заяви публічних осіб у своєму Twitter.

За словами Миронюк, проблему верифікації соцмедіаконтенту і створення цифрового ID повинні найближчим часом вирішити пошуковики спільно із впливовими ЗМІ.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
OpenSpace
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду