Акції Facebook під час IPO оцінено в $38, компанію – в $104 млрд.

00:00,
18 Травня 2012
1300

Акції Facebook під час IPO оцінено в $38, компанію – в $104 млрд.

00:00,
18 Травня 2012
1300
Акції Facebook під час IPO оцінено в $38, компанію – в $104 млрд.
Ціна акцій Facebook в рамках первісного розміщення акцій на біржі (IPO) визначена на рівні $38 за одну акцію – за максимальним значенням заявленого раніше цінового діапазону у $25-35 і пізніше підвищеного до $34-38, повідомляє Reuters.

Встановлення максимальної ціни на акції може свідчити про підвищений інтерес інвесторів до компанії, відзначає інформагентство. За даними Reuters, у вільному обігу знаходитимуться 421,2 млн. акцій Facebook, з яких 180 млн. продасть сама компанія Марка Цукерберга, а 241,2 млн. – акціонери. Таким чином активи компанії оцінюються у $104 млрд.

Акції Facebook розпочнуть торгуватися у п’ятницю, на популярній серед IT-компаній американській технологічній біржі Nasdaq, під тікером «FB».

Перед акціонерами, як відзначає Reuters, у Facebook будуть забов’язання не тільки оприлюднювати інформацію щодо ділових ризиків, але й повідомляти про щоквартальні прибутки та інші ділові деталі.

«Після IPO Facebook буде забов’язаний розкрити всю інформацію, яка дозволить інвесторам, професіоналам та торговим агентам аналізувати ці дані та розуміти, чи чекає на компанію зріст, чи вона перебуває під загрозою кризи», – погоджується Пітер Андріенс (Peter Adriaens), викладач теорії підприємства Мічиганського університету.

Як стверджує Reuters, наразі Facebook справді окреслив ризики, які чекають на компанію в перспективі – зокрема, назвавши своїм слабким місцем розвиток власних мобільних продуктів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
FOX
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду